Dekorasyon

Alçı & Alçıpan & Mozaik

İç mekanlarda alçı ve tezyinat işlerinizi Dış mekanlarda mozaik beton kaplama ve prekast işlerinizi Cami inşaatlarında Minareden mukarnasa, Sütun başlarından revaklara tüm tezyinat işlerinizi yapıyor ve değer katıyoruz..

Restorasyon

Resmi ve Özel Uygulamalar

Bir Yapının özüne bağlı kalarak aynı maden ve malzemelerle yenilenmesi ve tarihi yolculuğundaki seyrine devam etmesini kaliteli ve usta kadromuzla sonuna kadar destekliyoruz.

Renovasyon

Resmi ve Özel Uygulamalar

Mevcut kalıntılarından yenileyerek yeni bir amaç için hizmete açılacak yapıların ışığı olacak uygulamalar yapıyoruz. Gerek mevcut projelerinizi hayata geçiriyor; gerekse kafanızdaki konsepti tasarlayıp ihtiyacınıza en uygun çözümü uyguluyoruz.

Modelleme

Alçı & Polyester & Silikon

Aklınıza gelebilecek her objenin aklınıza gelebilecek her boyutta modelini ihtiyaç doğrultusunda Alçıdan, Polyesterden veya silikondan kalıp alıyor ve modelliyoruz.

Proje Tasarlama

İç & Dış & Çevre

Sizi dinleyerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda iç mekanda, dış cephede ve çevre düzenlemede dekoratif uygulamalarla çözüm sunuyor ve 65 yıllık tecrübemiz ışığında uygulamada bulunuyoruz.


Proje Uygulama

İç & Dış & Çevre

Mevcut profesyonel projelerinizi iç mekan dış cephe ve çevre düzenlemesi uzmanlıkları altında harfiyen metresi metresine, milimi milimine vücuda getiriyoruz..

Yeni nesil izolasyon teknolojisi NOVOBRAN

Su yalıtımı, bizim için ne kadar vazgeçilmezse bir o kadar da yapılarımız için korunulması zorunlu bir öğedir. Toprağın nemi ve basınçsız su, yapı elemanı gözeneklerinden geçerek ortam yüzeyindeki sıvaların kabarıp dökülmesine , perde duvarlardaki demirlerin paslanmasına aynı zamanda küflenme, siyah leke ve mantar gibi organizmaların oluşmasına neden olur bu organizmalar kötü kokuların oluşması yaşam konforumuzu olumsuz yönde etkiler.Seramik esaslı boya kaplama ürünümüz NOVOBRAN içi vakumlanmış seramik kürecikler sayesinde yapılarımızın ortam yüzeylerinin kuru kalmasını garanti eder…

Isı yalıtımı, kışın ısınmak yazın da serinlemek için harcadığımız enerjiyi azaltarak daha konforlu ortamlarda yaşamak amacıyla yapılır.Kapalı ortamlardaki ısı kosulları, o ortamda yasayan insanların konforunu ve sağlığını doğrudan ilgilendirir.Seramik esaslı boya kaplama ürünümüz NOVOBRAN içi vakumlanmış seramik kürecikler sayesinde İç yüzey sıcaklıkları ile ortam sıcakları arasındaki farkı azaltarak mekânın her noktasında homojen bir sıcaklık oluşmasını sağlar aynı zamanda insan vucudu gibi nefes alma özelliği sayesinde hava akımlarını engelleyerek konforlu ve sağlıklı ortamları garanti eder…

Neden Novobran?

Nasa tarafından yapılan ve Alman bilim adamları tarafından geliştirilen NOVOBRAN yüksek yansıma ve düşük yayınırlık özelliğine sahiptir.


Vakumlanmış seramik kürecikler içerisinde bulunan katmanlar sayesinde gerçek bir seramik izolatör oluştururlar.250 mikron kuru flim kalınlığındaki NOVOBRAN duvar yüzeyine uyğulandığında R-17 'ye eşit bir izolasyon sağlar (8 cm köpük izolasyonu).Yansıtma özellikleriyle birleştiğinde ortaya çıkan R değeri R-24 kadar olabilir.